znajdujesz się w : Strona główna / O firmie /

Dźwigi Jelenia Góra - o firmie

Żurawie Jelenia Góra

Nasza firma na terenie Jeleniej Góry i okolic nieprzerwanie od 1989 r. co daje jej status najdłużej prowadzonej działalności świadczącej usługi dźwigowe w regionie. Analizując bieżące potrzeby rynku rozbudowywaliśmy nasz park maszynowy o żurawie, które niezawodnie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Koncentrując się głównie na wykonaniu usługi jak najwyższej jakości korzystamy z żurawi uznanej na całym świecie marki LIEBHERR co pomaga zrealizować zlecenie możliwie szybko oraz bezpiecznie. Ofertę naszej firmy kierujemy głównie do ludzi ceniących sobie profesjonalizm i pomysłowość, które to w połączeniu z pasją pozwolą nam wywiązać się z nawet najtrudniejszych zleceń.

Wynajem dźwigu

Jesteśmy przygotowani do podnoszenia ładunków o masie do 40 ton. Posiadamy cały wachlarz zawiesi łańcuchowych, pasowych, pętli, trawers itp. watro również dodać, że nasze zawiesia jak również sprzęt przechodzą okresowe przeglądy dzięki czemu współpraca z nami jest zawsze pewna i niezawodna.

Wynajem żurawia

Głównym obszarem naszych działań jest Jelenia Góra oraz okoliczne miejscowości takie jak: Szklarska Poręba, Karpacz, Kowary, Świeradów Zdrój, Piechowice, jednak jesteśmy zainteresowani pracą na terenie całego województwa dolnośląskiego szczególnie wyróżniając w tym takie miejscowości jak: Lwówek Śląski, Bolesławiec, Gryfów Śląski, Lubań, Zgorzelec, Jawor,

Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Świerzawa, Złotoryja, Kamienna Góra, Strzegom, Bolków i Wrocław.

Zapraszamy do współpracy!